mojeGASTRO

Zarządzanie przez internet

          mojeGASTRO to wszystko co w dobie internetu potrzebne jest właścicielowi, aby zawsze być na bieżąco i online. Dzięki wielu funkcjom pozwala na łatwy i szybki dostęp do potrzebnych informacji za pomocą internetu, ale również dba o bezpieczeństwo danych poprzez możliwość umieszczenia ich na wirtualnym dysku. Specjalny moduł ORDERING umożliwia klientom dokonywanie zamówień przez internet.

 

 

 

     ZALETY mojeGASTRO:

  • idealny sposób zabezpieczenia,
  • nie zajmuje miejsca na dysku – dane są przechowywane na serwerach firmy SOFTECH,
  • współpraca z GASTRO.

     Cena – …zł

 

     

 

     BACKUP – Twoje dane zawsze bezpieczne:

          Umożliwia stworzenie internetowej kopii zapasowej danych z GASTRO POSa oraz GASTRO SZEFa. wykorzystywany w sieciach gastronomicznych. Po wykupieniu odpowiedniego pakietu dane z programu są importowane na serwer i dostępne w każdym momencie, a użytkownik zabezpieczony przed ich utratą.

 

 

 

     DASHBOARD – raporty dostępne zawsze i wszędzie:

          To moduł do internetowego podglądu sprzedaży. Dzięki połączeniu z GASTRO POS dane dotyczące utargu czy sprzedaży są bezpośrednio transferowane i dostępne w każdym miejscu, w którym możliwe jest połączenie się z internetem. Dowolność konfiguracji sprawia, że aktualizacja wykonuje się wg ustawień firmy SOFTECH, a informacje, do których mamy dostęp są zawsze świeże.

 

     

 

     ORDERING:

          Pozwala na wykonywanie przez Klienta zamówień przez internet. Zamówienie jest automatycznie wysyłane do programu GASTRO POS i przekazane do wykonania. Nowoczesny interface jest prosty w obsłudze i przyjazny dla Klientów. Rozwiązanie to pomaga w zwiększeniu sprzedaży.

Projekt i Realizacja: