TOOWAY

Oferta internetu satelitarnego

          W porozumieniu z firmą Kempa Invest Sp. z o.o. w Warszawie oferujemy internet satelitarny Tooway:

          Usługa Tooway, dzięki wykorzystaniu dwukierunkowej technologii satelitarnej zapewnia szybki i elastyczny dostęp do szerokopasmowego internetu.

          Ze względu na całkowite pokrycie naszego kraju wiązką satelitarną, usługa jest dostępna praktycznie w każdym miejscu bez względu na położenie. Nie wymaga zastosowania dodatkowego oprogramowania czy skomplikowanego sprzętu. Natychmiast po podłączeniu modemu i anteny satelitarnej można korzystać z szerokopasmowego Internetu i ściągać dane z dużą szybkością. Usługa realizowana jest za pośrednictwem zupełnie nowego satelity KA-SAT, pracującego w paśmie częstotliwości Ka, zapewniającym znacznie większą niż dotychczas stabilność oraz przepustowość.

INTERNET TOOWAY – OFERTA PROMOCYJNA

INTERNET TOOWAY PRO

          *Instalacja podstawowa od 400zł zgodna z założeniami: montaż anteny na ścianie budynku do 3m wysokości, uchwyt antenowy ścienny, długość przewodu do 20m. Każde odstępstwo od w/w normy płatne jest dodatkowo i wyceniane przez instalatora. Dojazd instalatora do Klienta to maksymalnie 30 km (60 km w obie strony). Każdy km powyżej (w obie strony) płatny 1,50zł brutto.

          W trakcie umowy można zmieniać pakiety oraz dokonywać relokacji terminala Tooway.

          Podane ceny są kwotami brutto, zawierającymi podatek VAT. Operator zastrzega sobie prawo do zmian.

Specyfikacja sprzętu:

  • antena satelitarna o średnicy 70/80 cm skierowana na satelitę KA-SAT
  • modem Tooway wyposażony w interfejs ethernetowy RJ45, umożliwiający podłączenie za pomocą kabla jednego komputera lub poprzez własny router (np. router WiFi) wiele komputerów.

Projekt i Realizacja: